Web Kurýrem.cz je v testovacím provozu

Stránky Kurýrem.cz vznikly z důvodů potřeby získat přehled o cenách a nabídce kurýrních služeb v ČR. Na webu naleznete katalog kurýrních služeb a vyhledávání vhodné kurýrní služby dle adresy včetně počítadla kilometrů a ceny za převoz zásilky.

Jak probíhá výpočet cen?

S pomocí Google Maps je dle zadaných adres zjištěna vzdálenost mezi výchozím a cílovým bodem, ta je vynásobena cenou za km a k výsledné ceně připočtena nástupní sazba.

V případě převozu zásilek po ČR je u většiny společností účtována cena tam i zpět, u některých firem je připočítáván palivový příplatek. Ačkoliv pro výpočet cen využíváme aktuální ceníky, berte prosím výslednou kalkulaci pouze jako orientační která se po přepočtu danou společností může o několik procent změnit. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Řazení výsledků

Výsledky vyhledávání jsou řazeny dle cen za převoz při standardním tarifu. Do budoucnosti připravujeme možnost placeného zápisu na prvních pozicích (podobně jako ve vyhledávačích Seznam či Google).

Jak přidat firmu do vyhledávání?

V případě že máte zájem o přidání kurýrní společnosti do vyhledávání. Prosíme o kontaktování prostřednictvím stránky s kontaktním formulářem.

2012 © Kurýrem.cz

All rights reserved

Ceny jsou pouze oritentační a uvedeny bez DPH